Skuteczna metoda utraty wagi – Test Genetyczny

Skuteczna metoda utraty wagi - Test Genetyczny

Dieta zapisana w genach. Dołączyliśmy do elitarnego grona specjalistów promujących w Polsce najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny „nutrigenetyki”.

Dieta zapisana w genach.

Każdy wie, że są one odpowiedzialne za kolor oczu, włosów, budowę ciała, a nawet długość życia.  Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, że geny mogą być i są na pewno kluczem do odchudzania. 

Nutrigenetyka to dziedzina nauki zajmująca się analizą różnic genetycznych, które istnieją pomiędzy poszczególnymi osobami. Pozwala na odpowiednie dopasowanie diety dla ściśle zdefiniowanych wariantów genetycznych danego organizmu ludzkiego. Ustalamy co jeść, by być zdrowym, nie mieć nadwagi oraz wolniej się starzeć.

Skuteczny program utraty wagi jest dopadowany do twojego indywidualnego stylu życia, predyspozycji genetycznych, co ułatwia utratę zbędnych kilogramów i pozwala zyskać lepsze samopoczucie.

Udział w programie Bodykey by Nutrilite rozpoczynamy od przeprowadzenia Testu Genentycznego. Wynik otrzymujesz z zachowaniem całkowitej poufności. Następnie odpowiadasz na pytania dotyczące twojego stylu życia, kondycji i upodobań żywieniowych. Po otrzymaniu wszystkich informacji przedstawiamy ci plan diety i treningu dostosowany do twoich osobistych potrzeb. To ile kilogramów chcesz stracić zależy wyłącznie od ciebie. Naszym zadaniem jest wsparcie cię w procesie dążenia do osiągnięcia i utrzymania twojej optymalnej wagi. Z tego też względu najważniejszym elementem programu jest Platforma Bodykey, która pełni funkcję twojego osobistego trenera. Platforma Bodykey to narzędzie, poprzez które będziemy udzielać ci wsparcia, pomocy, motywacji w trakcie trwania całego procesu odchudzania. Znajdziesz tu porady, tysiące przepisów na smaczne i dietetyczne dania, 70 filmów z łatwymi do powtórzeń ćwiczeniami fizycznymi oraz pomocne interaktywne narzędzia.